O naszej firmie

Firma Kamil Mitura powstała w 2000 roku, działając w zakresie usług budowlano-remontowych. Początkowo usługi były świadczone w województwie mazowieckim. Obecnie firma działa na terenie województwa lubelskiego, głównie w miejscowościach: Łęczna, Świdnik, Lubartów, czy Lublin, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Nasze usługi świadczymy głównie klientom prywatnym, którzy chcą wybudować dom, wykonać profesjonalny remont, prace wykończeniowe czy inne prace budowlane.

Posiadamy niezbędne wyposażenie i narzędzia, które są potrzebne w realizacji zleceń. Wykonujemy wszystkie usługi zgodnie ze sztuką budowlaną, starannie i rzetelnie, pilnując każdego drobiazgowego elementu wykonania. Dotychczas wykonaliśmy wiele ciekawych realizacji na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Firma Kamil Mitura to rzetelne i solidne wykonanie każdego zlecenia w zakresie prac remontowych i budowlanych. Stawiamy na wysoką jakość, terminowość i satysfakcję naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy!

W naszej ofercie

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem inwestycji domów jednorodzinnych.

Wykonujemy prace w wariantach:

  • Stan Surowy Otwarty (SSO)
  • Stan Surowy Zamknięty (SSZ)
  • Stan Developerski
  • Stan "pod klucz"
  • Remonty, adaptacje
nasza oferta

Kontakt

Zadzwoń do nas.